O NAS

Jesteśmy obecni na rynku od 2006 roku. Powstaliśmy wówczas jako spółka skoncentrowana w segmencie rehabilitacyjnym. Z czasem w naszej ofercie pojawiły się także usługi z zakresu domowej tlenoterapii oraz serwisu urządzeń medycznych.

Nieustanna ewolucja naszych ambicji doprowadziła nas w 2010 roku do powołania hurtowni farmaceutycznej gazów medycznych, zlokalizowanej w gminie Tarczyn, 35 km od centrum Warszawy. Zaopatrujemy zarówno indywidualne praktyki lekarskie, gabinety stomatologiczne i kosmetyczne, przychodnie, straż pożarną, prywatne kliniki, jak i szpitale publiczne.

W swojej ofercie posiadamy również nowoczesny sprzęt do tlenoterapii domowej. W 2020 roku nawiązaliśmy współpracę z uznanym producentem urządzeń medycznych, Konsung Medical Group, a rok później sfinalizowaliśmy pierwszy kontrakt na dostawę większej partii nowoczesnych koncentratorów tlenu z serii KSN-5.

Rejon naszego działania skoncentrowany jest obecnie na województwach mazowieckim, łódzkim, lubelskim, świętokrzyskim, podkarpackim i podlaskim. Jeśli jednak poszukujecie partnera do współpracy w dalszych zakątkach Polski, nie mówimy nie – porozmawiajmy o Waszych potrzebach. Na pewno postaramy się doradzić, a być może znajdziemy wspólnie płaszczyznę porozumienia do zawarcia umowy.

W pracy z Wami stawiamy na partnerskie, uczciwe relacje oraz na bezpieczeństwo Waszego biznesu – od transparentności umowy poczynając, przez dostosowanie zakresu oferty, na indywidualnym harmonogramie dostaw kończąc.

Chcemy pomagać, bo potrafimy pomagać. Zapraszamy do współpracy!