OFERTA

Studio Jøtul Rzeszów

Zajmujemy się sprzedażą wkładów kominkowych, pieców wolnostojących, oraz montażem obudów kominkowych. Ważnym dla nas jest, aby klient traktowany był indywidualnie, dlatego zajmujemy się również projektowaniem 3D obudów kominkowych, co daje nam możliwość przedstawienia dokładnie takiego projektu, o jakim marzy Klient.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem Norweskiej Grupy Jøtul, jednego z najstarszych, producentów wkładów kominkowych, oraz pieców wolnostojących na świecie.  Posiadamy własne ekipy montażowe, oraz zakład kamieniarski, co daje nam możliwość wykonania dowolnego projektu.

Trzonem naszej oferty są produkty skandynawskich producentów Jotul, SCAN, oraz Atra. Z racji zapotrzebowania również na inne produkty, jakie zaobserwowaliśmy, rozszerzyliśmy paletę oferowanych produktów o takie marki jak BeF, UNICO, Hoxter, Hajduk, oraz o piece wolnostojące takich marek jak Rocal, Max Blank, czy Hase.

Jøtul

CIEPŁO NIEPRZERWANIE OD 1853 R
Skandynawska Firma będąca liderem w produkcji żeliwnych wkładów kominkowych – Jøtul postrzegana jest jako synonim norweskiego ciepła. Jøtul należy do najstarszych na świecie wytwórców pieców wolnostojących, oraz wkładów kominkowych. Norwegowie, postrzegani jako mistrzowie ciepła, tworząc firmę, która opiera się o fundament dumnego norweskiego dziedzictwa, połączyli kunszt i solidne rzemiosło ze sztuką ogrzewania i radzenia sobie z zimnem przez ponad 160 lat.

SKANDYNAWSKIE RZEMIOSŁO
Skandynawskie rzemiosło, skandynawska natura, oraz barwna kultura ludzi tamtych rejonów Europy, mają znaczący wpływ na “DNA” Jøtula. Jøtul to także umiłowanie do ciepła domowego ogniska, które sprawnie połączone z perfekcyjnym rzemiosłem, będącym głęboko zakorzenionym w norweskich tradycjach, dodawania estetycznych właściwości codziennym narzędziom, stały się istotnym czynnikiem “ducha” Jøtula.

DESIGN – COŚ CO WIDZIMY, COŚ CO NAS URZEKA
Jøtul, tworząc swoje żeliwne, ponadczasowe produkty, jest firmą, która poprzez przeszłość, oraz teraźniejszość tworzy  nowe, współgrające z obecną estetyką architektoniczną wspaniałe dzieła sztuki, które nie tylko idealnie grzeją, ale i pasują do ciekawych współczesnych wnętrz. Wspaniałe, wyszukane architektonicznie, skandynawskie rzemiosło, jak również niebanalny, funkcjonalny design sprawiają, że piece oraz kominki znacząco wybijają się ponad krótkotrwałe trendy i trwają przez lata. Jøtul jest firmą, która wie że dobry design oznacza zdecydowanie więcej niż to co obserwator jest w stanie zaobserwować gołym okiem, że forma powinna podążać za funkcją.

WIEDZA..
Wiedza jest ważnym aspektem świadomości klienta w wyborze produktów Jøtula. Świadomi jakości i niezawodności urządzeń Jøtul, klienci wybierają zawsze – Jøtula, gdyż doskonale wiedzą, że otrzymają produkt najwyższej jakości. Jøtul, to jego ciekawe wzornictwo, powiązane z produkcją najbardziej trwałych, a co za tym idzie najlepszych kominków żeliwnych, daje klientowi gwarancje satysfakcji użytkowania na lata. Klienci którzy docenili produkty Jøtul, ich satysfakcja motywuje firmę, która z przyjemnością dzieli się swoją pasją, oraz wiedzą o cieple, aby uczynić z Jøtula dożywotnim źródłem wymarzonego ciepła i komfortu.

Scan – Duńczyk

Firma Scan została założona w Danii, w Odense w 1978 roku. Oferta produktów Scan jest szeroka i koncentruje się głównie na oferowaniu Klientom najlepszych na rynku, ciekawych designem pieców wolnostojących opalanych drewnem. Firma Scan z racji współpracy przy projektowaniu urządzeń z wziętymi duńskimi projektantami, kładzie nacisk na szczególne uwzględnienie wyglądu powiązanego z nowoczesnością, oraz łatwością użytkowania urządzenia.

Inżynierowie Scan są pasjonatami ognia. Dla nich nie tyko liczy się samo ciepło, ale ważnym jest również płomień, to jak wygląda, jego piękno zamknięte w środku w piecu, który stając się w procesie produkcji designerskim meblem, pasuje do większości domów i mieszkań. Malowniczy kraj jakim jest Dania, skąd wywodzi się producent fantastycznych pieców, dzięki między innymi takim projektantom jak – Harrit & Sørensen, czy Halskov & Dalsgaard jest znana z połączeń wzornictwa i odważnych pomysłów. Ogromna dbałość o szczegóły tworzy niewątpliwie z firmy Scan wiodącą markę wśród producentów pieców na drewno.

Doradcy Techniczni
Telefon: +48 690 480 834